RR3PA-ULDC12V
MFR.Part #
RR3PA-ULDC12V
JLCPCB Part #
C1564551
Package
Plugin,35.6x35.6mm
Description
-25℃~+40℃ 10A 12V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver 插件,35.6x35.6mm Power Relays ROHS