RR3B-ULCDC24V
MFR.Part #
RR3B-ULCDC24V
JLCPCB Part #
C5870300
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 24V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS