RR3B-UDC24V
MFR.Part #
RR3B-UDC24V
JLCPCB Part #
C7060801
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 24V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS