RR3B-UAC120V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR3B-UAC120V
JLCPCB Part #
C7060799
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 120V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS