RR2P-UAC50V
MFR.Part #
RR2P-UAC50V
JLCPCB Part #
C5870292
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC 50V Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS