RR2P-UAC240V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR2P-UAC240V
Description
-25℃~+40℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC Silver - Power Relays ROHS