RR1BA-UAC240V
MFR.Part #
RR1BA-UAC240V
JLCPCB Part #
C6416949
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 240V 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS