RH4B-ULD-DC24V
MFR.Part #
RH4B-ULD-DC24V
JLCPCB Part #
C1563404
Package
Plugin,27.5x41.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 24V 25ms 25ms 28V@DC、120V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgCdO 插件,27.5x41.5mm Power Relays ROHS