RH4B-UAC120V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RH4B-UAC120V
JLCPCB Part #
C1564024
Package
Plugin,27.5x41.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 120V 25ms 25ms 28V@DC、120V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgCdO 插件,27.5x41.5mm Power Relays ROHS