RH3B-ULDC24V
MFR.Part #
RH3B-ULDC24V
JLCPCB Part #
C5869924
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+70℃ 10A 24V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、120V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS