RH2B-UTAC220-240V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RH2B-UTAC220-240V
JLCPCB Part #
C1564604
Package
Plugin,21.5x27.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 240V 30V@DC、240V@AC AgCdO 插件,21.5x27.5mm Power Relays ROHS