RH1B-ULDC12V
MFR.Part #
RH1B-ULDC12V
Description
-25℃~+70℃ 10A 12V 20ms 20ms 30V@DC、240V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS