RH1B-UAC24V
MFR.Part #
RH1B-UAC24V
Description
-25℃~+70℃ 10A 20ms 20ms 24V 30V@DC、240V@AC AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS