ICW4008B
Extended
Manufacturer
ICW
MFR.Part #
ICW4008B
JLCPCB Part #
C5448769
Package
SOP-8L
Description
-40℃~+150℃ 1kHz~45kHz 400mA 5V 70% 800V Buck、Buck-Boost CCM、DCM、PFM Modulation Non-Isolated Under Voltage Protection、Over Current Protection、Short Circuit Protection、Over Temperature Protection、Constant Voltage (CV) SOP-8L AC-DC Controllers and Regulators ROHS