ICW3150ASPG
Extended
Manufacturer
ICW
MFR.Part #
ICW3150ASPG
JLCPCB Part #
C5448760
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25V~33V 150kHz 2mA 3A 8V~36V Adjustable Buck Buck Built-in No ESOP-8 DC-DC Converters ROHS