ICW1235C33M5GQ1
MFR.Part #
ICW1235C33M5GQ1
JLCPCB Part #
C5448735
Package
SOT23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.5uA 1.8V@(200mA) 200mA 3.3V 40V 48dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive SOT23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS