ICW1235C33E8GQ1
MFR.Part #
ICW1235C33E8GQ1
JLCPCB Part #
C5448736
Package
ESOP-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.5uA 1.8V@(200mA) 200mA 3.3V 40V 79dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive ESOP-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS