ICW1233A33PGQ1
MFR.Part #
ICW1233A33PGQ1
JLCPCB Part #
C5448719
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 100mA 116mV@(10mA) 3.3V 3.5uA 40V 63dB@(100Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS