ICW1214C28M5GQ1
Extended
Manufacturer
ICW
MFR.Part #
ICW1214C28M5GQ1
JLCPCB Part #
C22395382
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 160mV@(100mA) 18V 2.8V 300mA 700nA Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS