HY72M49SGB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY72M49SGB2T02
JLCPCB Part #
C5265695
Package
HC-49S
Description
15pF 60Ω 7.2MHz ±20ppm HC-49S Crystals ROHS