HY4332M49SHB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY4332M49SHB2T02
JLCPCB Part #
C7275026
Package
HC-49S
Description
120Ω 16pF 4.332MHz ±20ppm HC-49S Crystals ROHS