HY27M49SFB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY27M49SFB2T02
JLCPCB Part #
C7275053
Package
HC-49S
Description
12pF 27MHz 30Ω ±20ppm HC-49S Crystals ROHS