HY25M49SGB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY25M49SGB2T02
JLCPCB Part #
C7275049
Package
HC-49S
Description
15pF 25MHz 30Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS