HY21700M49SOB1T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY21700M49SOB1T02
JLCPCB Part #
C5265731
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 20pF 21.7MHz 30Ω ±10ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS