E49A16E00000DE10C0
Extended
Manufacturer
Hosonic Elec
MFR.Part #
E49A16E00000DE10C0
JLCPCB Part #
C116089
Package
HC-49S
Description
16MHz 20pF 30Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS