VP1H101M0607
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
VP1H101M0607
JLCPCB Part #
C4054386
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 50V 6.3mm 7.7mm 80mA ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS