SS157M025F1150
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
SS157M025F1150
JLCPCB Part #
C42239
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 150uF 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 4.1A@100kHz 40mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS