RYVP25V470UF8*10
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYVP25V470UF8*10
JLCPCB Part #
C48970894
Package
SMD,8x10.5
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 240mA@120Hz 25V 470uF 8mm ±20% SMD,8x10.5 Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS