RYUV400V8.2UF10*12
MFR.Part #
RYUV400V8.2UF10*12
JLCPCB Part #
C48970937
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 3000hrs@105℃ 400V 8.2uF ±20% SMD,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS