RYUV400V2.2UF6*10
MFR.Part #
RYUV400V2.2UF6*10
JLCPCB Part #
C48970933
Package
SMD,D6.3xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 12mA@100kHz 2.2uF 3000hrs@105℃ 400V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS