RYRVT50V1UF4*5
MFR.Part #
RYRVT50V1UF4*5
JLCPCB Part #
C48970720
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.4mm 50V 8mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS