RYRVT25V100UF6*5
MFR.Part #
RYRVT25V100UF6*5
JLCPCB Part #
C48970760
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25V 49mA@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS