RYRVE25V22UF5*5
MFR.Part #
RYRVE25V22UF5*5
JLCPCB Part #
C48970856
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 5.4mm 5mm 80mA@100kHz ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS