RYHV63V10UF6*5
MFR.Part #
RYHV63V10UF6*5
JLCPCB Part #
C48970626
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 5.8mm 6.3mm 63V Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS