RYHV25V270UF8*10
MFR.Part #
RYHV25V270UF8*10
JLCPCB Part #
C48970653
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 25V 270uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS