RYHT25V330UF6*15
MFR.Part #
RYHT25V330UF6*15
JLCPCB Part #
C48970590
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
1.8A 15mm 2000hrs@125℃ 25V 330uF 35mΩ@100kHz 6.3mm Polymer Plugin,D6.3xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS