RYHT25V180UF6*7
MFR.Part #
RYHT25V180UF6*7
JLCPCB Part #
C48970556
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
1.45A 180uF 2000hrs@125℃ 25V 38mΩ@100kHz 6.3mm 7mm Polymer Plugin,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS