RYHS6.3V1200UF6*11
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHS6.3V1200UF6*11
JLCPCB Part #
C48970210
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
11.5mm 1200uF 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 4.6A 6.3V 6.3mm Polymer Plugin,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS