RYHS25V680UF10*12
MFR.Part #
RYHS25V680UF10*12
JLCPCB Part #
C48970335
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 25V 5.25A@100kHz 680uF Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS