RYHS25V470UF8*11
MFR.Part #
RYHS25V470UF8*11
JLCPCB Part #
C48970206
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@105℃ 25V 28mΩ@100kHz 4.75A@100kHz 470uF 8mm Polymer Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS