RYHS10V470UF5*11
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHS10V470UF5*11
JLCPCB Part #
C48970313
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
10V 11.5mm 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.4A@100kHz 470uF 5mm Polymer Plugin,D5xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS