RYHG35V100UF5*9
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHG35V100UF5*9
JLCPCB Part #
C48970445
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
100uF 2.8A 2000hrs@105℃ 35V 38mΩ@100kHz 5mm 9mm Polymer Plugin,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS