RYHF25V470UF10*12
MFR.Part #
RYHF25V470UF10*12
JLCPCB Part #
C48970475
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 20mΩ@100kHz 25V 3.25A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS