RYHF25V1000UF10*12
MFR.Part #
RYHF25V1000UF10*12
JLCPCB Part #
C48970464
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
1000uF 10mm 12mm 20mΩ@100kHz 25V 3.75A@100kHz 5000hrs@105℃ Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS