RYGVS16V100UF6*4
MFR.Part #
RYGVS16V100UF6*4
JLCPCB Part #
C48970881
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 16V 4.5mm 58mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS