RVE1C470M0605
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE1C470M0605
JLCPCB Part #
C2895774
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS