RVE0J471M0607
MFR.Part #
RVE0J471M0607
JLCPCB Part #
C2895775
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 470uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS