RVE0J221M0605
MFR.Part #
RVE0J221M0605
JLCPCB Part #
C88673
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 5.4mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS