RVE0J101M0605
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE0J101M0605
JLCPCB Part #
C88659
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 5.4mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS