HV1V337M1010PZ
MFR.Part #
HV1V337M1010PZ
JLCPCB Part #
C5246558
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs 330uF 35V 4.5mm ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS